Turkish Arabic English

fa tw insta

KURUMSAL

Medikal sektörün farklı alanlarında, uzun yıllar hizmet veren uzmanların, kazandıkları bilgi ve tecrübeleri bir araya getirerek kurdukları UNIMAG (Universal Malzeme Araç Gereç), 1995 yılında faaliyete başladı.

Unimag Beyin Cerrahisi, KBB ( Kulak, Burun, Boğaz Cerrahisi), Genel Cerrahi, Dermatoloji, Plastik Cerrahi, Üroloji, Yanık Üniteleri, Reanimasyon-Yoğun Bakım, Yeni Doğan - Yoğun Bakım, Ameliyathane ve Enfeksiyon Bölümleri'ne yönelik yardımcı ekipman temini alanında hizmet vermektedir.

UNIMAG Kurumsal kimliğinin temelini, bilimsel ve etik değerlerden ödün vermeden, yüksek kaliteli ürünleri tüketicisine ulaştırma ilkesi oluşturur; ticari başarısı da bu ilkeyi yansıtan imajıyla paralel gitmektedir.

UNIMAG ürünlerini kullananların ve uygulayanların memnuniyetini ön plana çıkaran üretim, hizmet, yönetim ve iletişim süreçlerinin sürekli olarak geliştirildiği ve sorumluluğun tüm çalışanlarca üstlenildiği "Toplam Kalite Yönetimi" anlayışıyla yönetilmektedir. Bu anlayışla sunmakta olduğu hizmetleri sürekli olarak daha ileriye taşıması, hem kendi kurumsal yapısı hem de hedef kitlesi içinde daima olumlu yansımalar yaratmaktadır.

fa tw insta